Clavam – gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny. Sprawdź sam ich ofertę!

Na polskim rynku działa prężnie rozwijająca się firma Clavam Sp. z o. o. To liderzy sprzedaży pokazowej. Nie mają sklepu, nie sprzedają w internecie. Mimo to w tym zabieganym świecie mają klientów, którzy chętnie do nich przyjdą. Tak właśnie działa droga pantoflowa, czyli dobra opinia puszczana w świat przez ich klientów. I nie ma co się dziwić – Clavam oferuje najlepszą jakość w zaskakująco niskiej cenie.

O firmie, jej wyjątkowej na polskim rynku ofercie i podszywających się pod nich oszustach opowie Cezary Kozłowski, przedstawiciel firmy Clavam Sp. z o. o., zajmujący się sprzedażą oraz organizacją pokazów sprzedażowych

Ograniczona oferta to dobrze znana oferta

Firma Clavam zajmuje się sprzedażą akcesoriów i urządzeń użytku domowego różnych producentów. Wybieramy tylko najlepszej jakości produkty, wyróżniające się na rynku innowacyjnością. Oceniamy je – ich użytkowość i jakość. Jeśli spełni nasze wymagania trafia do naszej oferty. Ściśle współpracujemy z kilkoma światowymi producentami. Za możliwość sprzedaży produktów na dużą skalę dostajemy duże rabaty. Dlatego też proponowane towary możemy sprzedawać w rewelacyjnych cenach. O tym, że ceny są rewelacyjne wiemy z opinii klientów.

Cezary Kozłowski podkreśla, że jest tylko pośrednikiem tej sprzedaży, a nie producentem. Ale – jak dodaje – nie oznacza to, że mogą być jakieś problemy, na przykład z reklamacjami.

– A nawet przeciwnie – zarzeka się Cezary Kozłowski. – Dbamy szczególnie o naszych klientów. Towar wysyłamy, jak tylko jest to możliwe. Nie chcemy, aby klienci musieli czekać. Reklamacje też załatwiamy praktycznie od ręki. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze sprzęt to tylko sprzęt i może czasami się zepsuć. To my jesteśmy dla klientów, a nie oni dla nas. Musimy się starać.

Oferty firmy nie znajdziesz w internecie, ani w sklepach stacjonarnych. Pracownicy Clavam Sp. z o.o. postawili na sprzedaż bezpośrednią – pokazy, prezentacje, spotkania. Zawsze blisko z klientem, aby każdy mógł zobaczyć, co kupuje, a nie tylko usłyszeć opinię pracownika firmy.

Akcesoria i urządzenia dla domu

Co można kupić na takim spotkaniu? To zależy. Oferta się zmienia i nie zawsze jest taka sama. Obecnie składają się na nią cztery artykuły: mata BodyShape firmy Casada, garnki wyprodukowane przez Venice, odkurzacz Clean King oraz  materac Mediair 3d.  To produkty najwyższej jakości, z wieloma pozytywnymi opiniami ich użytkowników i w najlepszych cenach na rynku.

Mata BodyShape firmy Casada jest to mata wibracyjna. Wystarczy położyć się na niej czy usiąść, włączyć za pomocą pilota a mata wykona nam delikatny masaż. Albo też rozgrzać bolące miejsce, no i taką funkcję powiada – opowiada Cezary Kozłowski. – Może być on relaksacyjny bądź lecznicy. Przyda się więc osobom z problemami z kręgosłupem. Producent daje gwarancję na dziesięć pól wibracyjnych, podzielonych dodatkowo na 5 stref wibracji. W menu znajdziemy zaprogramowane programy masażów. Na pewno nie będzie on monotonny!

Użytkownicy maty BodyShape wydali zgodną opinię: mata firmy Casada jest rewelacyjna!

Ale to nie koniec uciech dla ciała w ofercie. Po dobry masażu warto się położyć. Ale nie byle gdzie, tylko na najnowszy model materaca Medair 3d. To nowość, ale pierwsze opinie potwierdzają, że to towar na wysokim poziomie.

– Łagodzi bóle, pozwala się wyspać – mówi przedstawiciel Clavam Sp. z o.o. – Ale aby dowiedzieć się więcej musisz przyjść na spotkanie! Powiem jedno: jeśli do tej pory miałeś problemy z kręgosłupem to nawet się nie wahaj!

W aktualnej ofercie znajdują się jeszcze garnki firmy Venice. To innowacyjny produkt. Cezary Kozłowski tłumaczy:

– Garnki te pozwalają zaoszczędzić i miejsce i czas i energię. To specjalny system gotowania na parze. Resztę garnków i jedzenia układa się piętrami, jeden na drugim. Jest naprawdę zdrowo i smacznie. Do tego polecamy patelnię, do której nie musimy używać oleju. Zdrowo, prawda? I to wszystko w przystępnej dla każdego cenie! Ten produkt ma wyjątkowo dobre opinie. Przyznam, że sam też ich posłuchałem i mam w domu taki komplet. Jest rewelacyjny! A co najważniejsze: jestem pewien, że moje dzieci jedzą zdrowo!

Odpoczęci, najedzeni, to tylko sprzątanie zostało.

– O tak! I w tym też pomożemy – śmieje się Cezary Kozlowski. – Z naszym odkurzaczem Clean King będzie to prawdziwa przyjemność. Zrobisz z nim prawie wszystko – odkurzysz, wyczyścisz podłogi (drewniane, panele, parkiety itd.) i wypierzesz dywany czy tapicerki.

Bądź ostrożny – nie daj się nabrać oszustom!

Pytam o prezentacje. Panuje powszechna opinia, że powinno się ich unikać. Że sprzedawany na nich towar jest słabej jakości, nieoryginalny i że w sklepach można kupić go o wiele taniej.

– Gdyby tak było nie namawialibyśmy klientów na spotkania, prezentacje. Sprzedawalibyśmy w internecie przysłowiowego kota w worku – tłumaczy Cezary Kozłowski. – Na naszych spotkaniach każdy może przyjść, dotknąć, obejrzeć, wypróbować.  My odpowiemy nawet na tysiąc pytań. Bardzo liczymy się z opinią klientów. Poza tym to oni płacą nam za towar wyznaczoną cenę, która jest gwarancją jakości.

Ale Cezary Kozłowski ostrzega też przed oszustami podszywającymi się pod ich firmę oraz inne, działające w tej samej branży. Przyznaje, że docierają do nich sygnały o takich przestępcach. Podrabiają ich towary i sprzedają za znacznie mniejsze kwoty.

– I to ich zdradza. Najlepszej jakości towar nie może być bardzo tani. Przecież składa się na nią między innymi produkcja, dowóz, pensje pracowników. No i jeszcze trzeba zarobić  – zdradza Kozłowski. – Proszę Państwa, abyście też zwrócili uwagę na poziom kompetencji takich nieuczciwych sprzedawców. Nasi konsultanci wiedzą wszystko na temat sprzedawanego produktu. U oszustów są duże luki, często nie odpowiadają na zadane pytania. Trzeba być bardzo czujnym!

Takie nieuczciwe działania mocno odbijają się na funkcjonowaniu legalnych, rzetelnych firm. Negatywna opinia może popsuć naprawdę wiele.

– Dla nas jest bardzo krzywdząca. Dokładamy starań, aby klienci byli załatwienie na najwyższym poziomie. Oferujemy możliwie najniższą cenę. Walczymy o dobre zdanie, o pozytywną opinię. A ktoś obcy potrafi to wszystko zepsuć w pięć minut – mówi Cezary Kozłowski.

Clavam Sp. z o.o. broni się wysoką jakością oferowanego towaru i usług oraz  profesjonalizmem. Szczególnie ważna jest dobra opinia. Poczta pantoflowa jest dziś najlepszym nośnikiem reklamy. W ich przypadku to się sprawdza.

– Dlatego nie możemy narzekać na frekwencję podczas spotkań z klientami – cieszy się Cezary Kozłowski. – Zawsze mamy pełną salę. To nas niezmiernie cieszy. Dbamy o naszych klientów, a oni dbają no nas. My wiemy, co sprzedajemy, oni wiedzą, co kupują. Są pewni, że za najniższą z możliwych cen dostaną towar z najwyższej półki, którego nie kupią w zwykłym sklepie. Ba! Nawet gdyby był, to nie było by ich na niego stać ze względu na zaporową cenę.

Czy warto iść na taką prezentację? Warto, chociażby po to, aby przekonać się, jakie produkty są tam sprzedawane. Najwyżej wrócisz do domu z nowych odkurzaczem pod ręką. Oczywiście z odkurzaczem Clean King, nie żadnym innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.