15 najlepszych ćwiczeń na piękne plecy

Kiedy patrzysz w lustro, co jest pierwszą rzeczą, którą zauważyłeś? Częściej niż nie, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że twoja twarz wydaje się wolna od plam, twoje włosy wyglądają dobrze, to nie jest jeden z tych złych włosów, więc wsysasz swój brzuch, aby wyglądał tak płasko, jak to możliwe. Cóż, możesz nie być tak skuteczny, jak byś chciał, ale potem wzdychasz i idziesz dalej, by podbić świat z entuzjazmem i wigorem. Ale jak często patrzysz na swoje plecy i sprawdzasz, czy wygląda dobrze? Nawet jeśli nie jesteś bardzo zaniepokojony tylnym tłuszczem, Twoje plecy są zauważane przez wszystkich, a gładki i beztłuszczowy grzbiet jest rzeczywiście twoim paszportem do komplementów, a także krokiem w kierunku doskonałej kondycji. Więc, dla odmiany, pozwól, aby nasi plecami rozmawiali. Więc spróbujmy odpowiedzieć na pytanie, jak zmniejszyć tłuszcz w plecach.

ćwiczenia na pozbycie się tłuszczu

Twój powrót w centrum uwagi

Jeśli masz problem i zidentyfikowałeś go jako swojego plecy, musisz dowiedzieć się, dlaczego nie możesz odzyskać stonowanych portretów, które widzisz, uśmiechając się do magazynów mody, lub tych na wybiegu, wybiegających z rampy tyle chutzpaha.

Wydajesz się robić to wszystko, prawda? Dobrze się odżywia i ćwiczy, ale ten uparty plecak po prostu nie wydaje się odejść i zagląda spod ubrania. Co może być przeszkodą w uzyskaniu doskonałych ramion i pleców? Zapoznaj się z poniższą listą i dowiedz się, co Cię powstrzymuje od obnoszenia stonowanych i zgranych pleców.

Zanik mięśni pleców – czym jest zanik mięśni pleców? Oznacza to, że zarówno napięcie mięśni, jak i siła zostają utracone, co powoduje zwiotczenie pleców. Flab wokół dolnej części pleców i boków znacznie przyczyniają się do wyglądu „górę muffin”.

Najlepsze jest to, że możesz odrobinę zmniejszyć pozbywanie się tłuszczu z powrotem. Czy robisz trening oporowy? Jeśli nie, to czas, żebyś zaczął. Również prawo do jedzenia to kolejna rzecz, którą musisz zrobić, nie ma uciec od dobrego odżywiania. Więc ciężko trenuj i dobrze jedz, to pomoże ci upuścić nadmiar tłuszczu.

Spal tkanki tłuszczowej – Zbyt dużo tkanki tłuszczowej może siedzieć na plecach i sprawiać, że noszenie skąpych ubrań staje się problemem. Masz doskonałe ręce, nogi i talię, ale zwiotczałe plecy. To nie jest niezły widok?

spalić tłuszcz w ciele

Wzmocnij swoje cardio, intensywna rutyna cardio może spalić mnóstwo kalorii. Wybór procedury cardio dla ciebie jest trudny, większość z nas traci zainteresowanie i rzucamy połowę. Wybierz coś, co pozwoli Ci skupić uwagę i zainteresowanie.

Jedzenie niezdrowej żywności – Uleganie pokusie jest dość łatwe. Co nie jest łatwe, to cierpi z tego konsekwencje. Możesz być smakoszem, ale pozostawienie ci swobody w głodzie przez cały czas to zniszczenie całej twojej dobrej pracy. Następnym razem, kiedy sprawdzasz swoje plecy w lustrze i grymas na temat tego, że twoje jigglingowe plecy wciąż się odsuwają wesoło, wiesz, kogo winić.

jedzenie niezdrowe jedzenie

Możesz obwiniać tę dużą balię frytek, którą jadłeś w restauracji, lub ten gigantyczny kawałek lepkiego czekoladowego ciasta, na którym nie można się oprzeć. Więc zjedz trochę mniej niż możesz i ćwicz trochę więcej, niż potrafisz, i uważaj, jak stajesz się chudy i podły! Najlepsza rada: nie sabotuj ćwiczeń siłowych, jedząc niezdrowe jedzenie.

Picie kalorii – Tak, możesz nie kontrolować kalorii; ale na pewno nie masz nic przeciwko odpędzaniu. Wino po obiedzie, gazowany napój w kinie lub piwo do relaksu z przyjaciółmi, wszystko to sumuje się i układa w miejscach, gdzie nie powinny się piętrzyć. Przy siedmiu kaloriach na gram wino może być zdrowe pod pewnymi względami, ale pamiętaj, że musisz kontrolować porcje, nawet jeśli chodzi o napoje, w rzeczywistości, ponieważ nie zwracamy uwagi na płynne kalorie, które są podstępnie dodawane i na kilogramach!
Bez redukowania plam – Twój grzbiet składa się z czterech głównych mięśni, górne mięśnie są romboidami i trapezem, środek jest znany jako dresi lattissimus, a dolny to spinae erektor. Ponieważ redukcja punktowa nie jest możliwa nawet przy ćwiczeniach mięśni pleców, konieczne jest skupienie się na mięśniach, które również otaczają plecy, dzięki czemu są proporcjonalne.
Jesteś zbyt zestresowany – stres powoduje spustoszenie, a także sprawia, że ​​jesteś gruby. Hormony stresu spowalniają zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Weź jedną lub dwie przerwy w tygodniu, aby zmniejszyć stres i spalić tłuszcz.

Naprężenie

Spanie w prawo – Cała praca i brak odpoczynku sprawia, że ​​Jack jest grubym chłopcem! Nie ma takiego powiedzenia, prawda? Ale to jest prawda. Jeśli ciężko pracujesz na siłowni, musisz spać w prawo i powinno to być dobre sześć godzin snu. Będziesz wtedy mógł pracować na optymalnym poziomie mentalnym i fizycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.