10 najlepszych ćwiczeń dla studentów college’u, aby schudnąć w schronisku lub domu

Studenci, zwłaszcza studenci przebywający w schroniskach, mają szczególnie trudny czas, aby utrzymać swoją masę docelową. Ponieważ kuszące jedzenie jest łatwe, jedzenie w prawo wydaje się być trudnym zadaniem. W jakiś sposób myśl o ćwiczeniach wydaje się prawie wykluczona, ponieważ nieustannie pędzimy z czasem!

„Nie sądzę, że przybiorę na wadze, mam super szybki metabolizm.” Cóż, tak właśnie myślisz! Ale powoli funty zaczynają pełzać i zanim się obejrzysz, już przejechałeś się z miejsca do zdrowia!

Ćwiczenia dla studentów College Going

Kiedy chcesz wrócić do trybu dopasowania, mnóstwo informacji na temat odżywiania i ćwiczeń dostępnych i łatwo dostępne może być nieco przytłaczające.

Naprawdę nie wiesz, od czego zacząć, co jeść, czego nie jeść i jak radzić sobie z reżimem ćwiczeń. Omówiliśmy już plan żywienia, który pomoże ci zrzucić te dodatkowe kilogramy, więc aby zwiększyć zrównoważony plan odżywiania, powiemy Ci o odpowiednich treningach w college’u, aby naprawdę rozpocząć walkę.
Kilka wskazówek, dzięki którym Twoja podróż stanie się łatwiejsza

Pierwszą myślą, która przychodzi ci na myśl, gdy słyszysz ćwiczenie, jest to, że „nie mam czasu.” Zgoda, masz napięty harmonogram, ale wtedy nie wierzymy, że nie masz co najmniej trzydziestu minut na poświęcenie się do zdrowia i kondycji!

Porozmawiajmy więc o tym, w jaki sposób możesz sprawić, żeby fitness stał się częścią Twojego życia, a także porozmawiaj o ćwiczeniach, które nie tylko sprawią, że będziesz szczupła, ale także sprawi, że będziesz sprawny i energiczny, by wykonywać wszystkie swoje zadania z dużą dozą werwy i odwagi.
1. Zacznij mały

Myśl o spędzaniu ogromnego czasu na ćwiczeniach może nie przemawiać do ciebie, ponieważ możesz mieć wymagający harmonogram i swobodę jedzenia gdziekolwiek i czymkolwiek. Tak więc myśl o zdyscyplinowanym życiu może nie brzmieć tak zachęcająco.

Zacznij więc od spaceru. Jeśli wybierasz się gdzieś w pobliżu knajpki lub sklepu, żeby coś kupić, idź do tego miejsca. Chodzenie jest najłatwiejszym i najtańszym sposobem na zachowanie sprawności i zdrowia. Może również bezproblemowo stać się częścią twojego codziennego życia.

Po prostu regularnie zwiększaj czas codziennego chodzenia. Ponadto, gdy wejdziesz w rowek rzeczy, możesz dodać bieg. Dodaj dziesięciominutowy spacer, a następnie pięciominutowy bieg; nie jest to bardzo trudne, jeśli się nad tym zastanowić. Lub jeśli bieg wydaje się zbyt duży, po prostu zmień tempo chodzenia. Przejdź szybko przez kilka minut, a następnie zwolnij.

To jest najbliższe treningowi interwałowemu, Nauka udowodniła, że ​​trening interwałowy jest o wiele bardziej skuteczny w podnoszeniu poziomu sprawności niż stabilne tempo cardio.
2. Zejdź po schodach

Włączenie ćwiczeń nie jest zbyt trudne, jeśli zdecydujesz się na to. Wspinaczka po schodach to najłatwiejsza rzecz, jaką możesz zrobić, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Możesz nawet wziąć dwa schody na raz, aby przyspieszyć rzeczy. Nawet jeśli jesteś na ekskluzywnym placu handlowym, zignoruj ​​windy i wejdź po schodach.

Idź po schodach

To nie tylko działa jak dobry trening cardio, ale także pomaga tonu mięśni nóg. Wyobraź sobie, że uprawiasz energiczny trening w samym środku napiętego grafiku i to za darmo! Zgadza się, nie musisz mieć członkostwa w luksusowej siłowni, żeby zachować równowagę.

To jest trudna część, ponieważ jesteś sam i ponieważ nie masz ciągle swojej matki, aby mieć twoje warzywa, po prostu puścisz. Kiedy jesteście na spotkaniu, wszystko, co robicie, to żuć nieskończoną puszkę coli lub ucztować na kawałkach pizzy.

Staraj się jeść najbardziej zdrowo

Nie mówimy ci, żebyś przestał się spotykać, tylko po to, żeby kontrolować ilość jedzenia, które kładziesz na talerzu. Zjedz pizzę, ale zatrzymaj się na jednym lub dwóch kawałkach. Należy również unikać chipsów ziemniaczanych i innych pakowanych rzeczy. Jeśli nie możesz ich wyeliminować, po prostu zmniejsz spożycie.

Gdy idziesz zjeść, wybierz pełnoziarnisty lub brązowy na białym. Większość sklepów ma to teraz, więc zamiast iść do sera, wybierz kanapkę, która ma więcej warzyw. Wybierz czarną kawę zamiast spienionego cappuccino.

Proszę bardzo, małe swapy mogą być bardzo skuteczne!
4. Nie przepychaj pokoju w hostelu przetworzonym jedzeniem

Możesz spędzić wiele godzin przy stole do nauki w czasie egzaminu, a pierwszą rzeczą, którą robisz, jest spożywanie wszelkiego rodzaju rzeczy, których nie powinieneś jeść.

Czasami karmisz się zwykłą nudą, a nie dlatego, że jesteś naprawdę głodny. W takich chwilach wypij szklankę wody, a następnie poszukaj najzdrowszych rzeczy, które znajdziesz.

Nie zajmuj się twoim hostelem z przetworzoną żywnością

Zapasuj na niesolonych orzechach lub owocach, połącz je z masłem orzechowym lub idź na całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.